CEDRIC PISEGNA, C.P.

Ojciec Cedric jest amerykańskim kaznodizeją (ur. 12.06.1957). Od 2001 do dziś rezyduje w Holy Name Retreat Center, Houston, w Teksasie. Dotknięty łaską Bożą, gdy miał 19 lat, o. Cedric oddał swoje życie Jezusowi i przeżył osobiste doświadczenie Boga, które zmieniło jego życie. Wypełniony Duchem Świętym, pragnął zmieniać życie ludzi. O. Cedric jako zakonnik Pasjonista i ksiądz katolicki podróżuje po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, głosząc Ewangelię. Jest pisarzem oraz autorem programów telewizyjnych. Jego przesłanie jest praktyczne, inspirujące i ortodoksyjne. W 2006 roku ks. Cedric rozpoczął produkcję programu telewizyjnego Live with Passion! – który jest obecnie emitowany w kraju i za granicą. Jego pierwsza książka „Żyj pasjonująco!” jest historią i świadectwem jego życia.


Kilka dodatkowych faktów życia księdza (tłumaczenie):

„Jestem z natury nieśmiały i zamknięty w sobie, ale Duch Święty pcha mnie do przodu, abym przekraczał siebie.

Kocham sport. Ulubiony golfista? Muszę przyznać: nadal jestem fanem Tigera Woodsa! Fajnie się go ogląda. Codziennie ćwiczę i dbam o zdrowie, aby utrzymć formę  (To mój styl życia!): jeżdżę rowerem, biegam na bieżni, robię brzuszki, ćwiczę ciężarkami i uprawiam różne formy stretchingu. Uwielbiam słuchać muzyki – zarówno religijnej: Amy Grant !, ale także Rock / Pop: zwłaszcza muzyka z lat 70-tych i 80-tych. Chodzę do kina od czasu do czasu.

Współpracuję z dwoma producentami telewizyjnymi. Tworzenie odcinków telewizyjnych, dzięki którym głoszę Ewangelię jest najtrudniejszą i najbardziej satysfakcjonującą rzeczą, jaką robię! Obecnie jestem w trakcie pisania kolejnej ksiażki: „Zawsze jest rozwiązanie”. Poruszam w niej tematykę uzależnień i koncentruję się na sposobach radzenia sobie z nimi. Pisanie jest dla mnie modlitwą. Pomimo moich częstych podróży nadal uwielbiam siedzieć przy oknie samolotu, modląc się i podziwiając widoki. Uwielbiam po prostu spacerować, oddychać powietrzem i delektoać się słońcem! Moje ulubione miejsca? Parki Narodowe … Wow!! Pochodzę z Nowej Anglii w USA, więc moje ulubione drużyny sportowe to Patriots, Red Sox i Celtics. (Tom Brady wraca!) Obecnie mieszkam w Houston, więc kibicuję również zespołom Astros i Texans.

Jeśli dotarłeś, aż tutaj to chciałem Ci podziękować za zainteresowanie moja osobą i jest mi niezmiernie miło, że poświeciłeś swój czas na sprawdzenie, czym się zajmuję.”

~ Fr. Cedric

P.S. „Wierzę, że możemy zmienić świat! Dołącz do mnie … razem możemy to zrobić.”

Szczegółowa biografia (ang.)

Darmowy ebook ŻYJ PASJONUJĄCO! Hide picture