WSPARCIE DZIEŁA O. CEDRICA

Przekazując darowiznę (regularnie jako partner lub jednorazowo) inwestujesz w życie wielu innych osób (w tym osób przebywających w więzieniu). Jednym z dwóch obszarów pomocy mojej służby jest obszerny program pomocy więziennej. Każdy więzień, który ma takie pragnienie „dostaje” indywidualnego „przyjaciela”, z którym pisze regularnie listy. Wysyłamy tez od nich za darmo Biblie i książki. Dziękuję za wsparcie tego programu. Moim celem jest inspirowanie wierzących, ale przede wszystkim dotarcie do tych, którzy są zagubieni i nie znają Boga. Każda darowizna pomoże mi wypełniać moją misję, aby dotykać serc ludzi i zmieniać ich życie. Dziękuję bardzo za każda ofiarę.

Z góry dziękujemy za darowizny i / lub zakupy przez Cedric Ministries. Proszę, wiedzcie, że nasza posługa może mieć miejsce dzięki waszej hojności, a wasze dary charytatywne i zakup materiałów pomagają utrzymać obecną i przyszłą działalność ks. Cedrica, które obejmują, ale nie są ograniczone do:

  • Produkcji programów telewizyjnych / radiowych / internetowych i związany z tym zakup czasu antenowego do ich nadawania;
  • Koszty związane z działalnością i zakupem materiałów;
  • Darowizny na działania Pro-Life;
  • Darowizny na  rzecz pomocy dla więźniów;
  • Wsparcie dla misji na Haiti (sytuacja jest tam wciąż trudna po trzęsieniach ziemi).

To przez darczyńców, takich jak Ty, Fr. Cedric Ministries będzie nadal docierał do ludzi wszystkich wyznań i do tych, którzy jeszcze nie uwierzyli w Jezusa.

Kongregacja Męki Pańskiej, Wspólnota Najświętszego Imienia (d / b / a Fr. Cedric Ministries), jest organizacją non-profit 501 (c) (3).

Nie udostępniamy informacji o dawcach żadnej innej organizacji.


Notka autora zyjpasjonujaco.pl.

Radosnego dawce miłuje Bóg. Jeśli działalność ojca jest bliska Twojemu sercu możesz przekazać ofiarę za pomoca karty kredytowej bezpośrednio na konto Fr. Cedric Ministry, klikając w przycisk po prawej stronie. Dziekuję w imieniu księdza i swoim. Sprawdzone – dociera :).

Kupując książki i publikacje o. Cedrica również wspierasz jego służbę. Obecnie nie ma książek wydanych w tradycyjny sposób w Polsce. Książki można otrzymać w PDF, a wybrane pozycje można zakupić na www.amazon.com  i pobrać wersje na Kindle. Ja nabywałem książki przez amazon.com oraz kontaktując się poprzez steve@frcedric.org i uiszczając opłatę za pomoca karty kredytowej przez kanał wsparcie księdza [czerwony przycisk po prawej stronie]. 

Służę również pomocą. Możesz sie skontaktowąć ze mną pisząc maila na kp@zyjpasjonujaco.pl.

Darmowy ebook ŻYJ PASJONUJĄCO! Hide picture